Zdjęcia produktu


Składany skuter inwalidzki venus 4 sport (Vermeiren)

Wózki inwalidzkie Vermeiren
Dostepność na dzień 21.05.2024: w magazynie

Promocyjna oferta cenowa:

6,990,00 zł
Sklep Schodołazy towarowe i dla osób niepełnosprawnych
Przejdź do sklepu Najlepsza oferta w bazie!
Przejdź do sklepu 6,990,00 zł - najtaniej w bazie!

Prezentowana oferta sklepu Schodołazy towarowe i dla osób niepełnosprawnych jest najbardziej atrakcyjna cenowo spośród setek sklepów internetowych w naszej bazie. Przeglądaj pełny ranking cen i ofert Porównanie cen następuje w czasie rzeczywistym.

Recenzje i opinie

Opis produktu Składany skuter inwalidzki venus 4 sport

Składany skuter elektryczny dla osób niepełnosprawnych Venus 4 Sport
DOFINANSOWANIE AKTYWNY SAMORZĄD 2020r (od 1marca do 31sierpnia) - dofinansowanie maksymalnie 7500zł brutto wkład własny obniżony do 25% wartości sprzętu
Kompaktowy składany skuter dla niepełnosprawnych OPIS: nieznaczny składany skuterek do wykorzystywania we wnętrzu pomieszczeń zamkniętych, w supermarketach sporych centrach handlowychtakże wyśmienicie spisujący się na zewnątrz budynków. Wszędzie tam gdzie jest w miarę równa nawierzchnia jezdna, np. W parkach miejskich. Ponieważ jego budowa jest lekka i dająca się w nieskomplikowany i szybki sposób składać do niepokaźny rozmiarów można go przewozić bez żadnych problemów w bagażniku auta. stabilność, fason i wygoda, nieprzeciętna mobilność, wytrzymałość. perfekcyjny w pomieszczeniach. mocne strony:
 • wygodne siedzenie i oparcie,
 • koszyk,
 • obracany fotel,
 • możliwość pchania,
 • nachylana kolumna kierownicza,
 • odchylane podłokietniki,
 • przystępny w transporcie,
 • ergonomiczny,
 • kompaktowy.

Składany skuter dla niepełnosprawnych VENUS 4 SPORT marki Vermeiren to postępowe i komfortowe rozwiązanie dla osób starszych oraz niepełnosprawnych, poszukujących kompaktowego skutera inwalidzkiego. Ten skuter inwalidzki składany do auta łączy w sobie fason, funkcjonalność i łatwość obsługi, dzięki czemu nieprzeciętnie nadaje się do stosowania jednocześnie w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz.
Składany skuter dla niepełnosprawnych VENUS 4 SPORT został zaprojektowany z myślą o maksymalnej wygodzie użytkownika. Komfortowe siedzenie i oparcie, obracany fotel oraz odchylane podłokietniki, które zapewniają komfort w trakcie jazdy. Ponadto, jego lekka i składana budowa przystępne przechowywanie i transport w bagażniku samochodu, co czyni go idealnym skuterem inwalidzkim składanym do auta.
Skuter VENUS 4 SPORT jest także kompaktowym skuterem dla niepełnosprawnych, świetnie sprawdzającym się w supermarketach czy parkach miejskich, gdzie wymagana jest zwrotność i łatwość manewrowania. W dodatku, funkcjonalna kolumna kierownicza i możliwość pchania skutera ułatwiają jego obsługę nawet w najistotniej zatłoczonych przestrzeniach.
Ten składany skuter inwalidzki jest nie tylko ergonomiczny,na dodatek bezpieczny. Producent, marka Vermeiren, zastosował w nim najwyższej jakości materiały oraz systemy bezpieczeństwa, aby zapewnić użytkownikom całkowitą kontrolę i stabilność podczas jazdy.
Podsumowując, VENUS 4 SPORT od Vermeiren to świetny wybór dla osób niepełnosprawnych oraz starszych, którzy cenią sobie niezależność, komfort i fason. Jego kompaktowe rozmiary, składana oraz łatwość w obsłudze czynią go znakomitym towarzyszem równocześnie na codzienne wyjścia, jak i specjalne okazje.
zobacz: Jak wybrać skuter inwalidzki?

artykuł jest wyrobem medycznym. Używaj go zgodnie z instrukcją stosowania lub etykietą. Producentem tego typu urządzeń jest marka VERMEIREN POLSKA SP.ZO.O.

Dane oraz specyfikacja:

Ranking ofert - najlepsze promocyjne ceny 2017

 • Składany skuter inwalidzki VENUS 4 SPORT Vermeiren (sklep Schodołazy towarowe i dla osób niepełnosprawnych)
  6990,00 zł Sklep Schodołazy towarowe i dla osób niepełnosprawnych
  Przejdź do sklepu

W naszym rankingu znajduje się 1 promocyjnych ofert w cenie 6990,00 zł.

Opinie i recenzje użytkowników

Dodaj opinie lub recenzję dla Składany skuter inwalidzki venus 4 sport. Twój komentarz zostanie wyświetlony po moderacji.

Produkty powiązane

Inne w kategorii Wózki inwalidzkie