Zdjęcia produktu


Ciepły koc elektryczny podwójny miękki polar timer (Camry)

Koce elektryczne Camry
Dostepność na dzień 21.05.2024: w magazynie

Promocyjna oferta cenowa:

263,99 zł
Sklep Maxelektro.pl
Przejdź do sklepu Najlepsza oferta w bazie!
Przejdź do sklepu 263,99 zł - najtaniej w bazie!

Prezentowana oferta sklepu Maxelektro.pl jest najbardziej atrakcyjna cenowo spośród setek sklepów internetowych w naszej bazie. Przeglądaj pełny ranking cen i ofert Porównanie cen następuje w czasie rzeczywistym.

Recenzje i opinie

Opis produktu Ciepły koc elektryczny podwójny miękki polar timer

Ciepły koc elektryczny Grzejący Miękki Polar Timer Elektryczny koc podkładowy Camry zagwarantuje ciepło i komfort wypoczynku. Jest na dodatek wyznaczone dla osób dbających o zdrowie. Uśmierza nerwobóle, koi zesztywnienie mięśni i ułatwia krążenie krwi.

Łagodzi także dolegliwości reumatyczne. Zapewnia szybkie i równomierne rozprowadzenie ciepła co pozwala rozkoszować się ciepłą pościelą już w kilka minut po włączeniu. Koc tworzony jest z miękkiego, przytulnego i miłego w dotyku materiału.

Można go prać po odpięciu kabla zasilającego i kontrolera temperatury. Ten ostatni pozwala wybrać poziom temperatury i zabezpiecza przed przegrzaniem. Model CR 7436 Camry, o wymiarach wysokość: 150cm & szerokość: 160cm dedykowany jest dla 2 osób.

NAJWAŻNIEJSZE cechy: PODWÓJNY ELEKTRYCZNY KOC PODKŁADANY Z CZASOMIERZEM wymiar: wysokość: 150cm x szerokość: 160cm Odłączany kabel zasilający z pilotem LED Można prać w pralce w temperaturze 30°C rozmiar optymalny dla dwóch osób nietrudny do sterowania Czasomierz: 1/2/10 godzin albo tryb pracy ciągłej „Always on" - do wyboru 8 stopni grzania Wierzchnia tkanina: Super miękki polar Spodnia dzianina: Poliester Czasomierz samoczynnie wyłącza ogrzewanie po upływie ustalonego czasu Ochrona przed przegrzaniem nietrudny system uniemożliwiający przesunięciu się koca po materacu Moc: 2 X 60W Zasilanie: 230V ~ 50/60 H Funkcjonalność Wszystkim dbającym o zdrowie polecamy elektryczny koc podkładowy z czasomierzem CAMRY CR 7436.

gwarantuje ciepło i komfort w każdych warunkach. Rekomendowany jest bardzo osobom, które szukają sposobu na uporanie się ze zesztywnieniem mięśni, a także uśmierzenie nerwobóli czy usprawnienie krążenia krwi.

Wyższa temperatura pomoże też złagodzić dolegliwości reumatyczne. Coś więcej aniżeli sam koc! Nasz produkt to coś więcej niżeli zwykły koc. Dużą jego zaletą jest to, iż wygląda szczególnie elegancko i jest szczególnie użyteczny.

wystarczy umieścić go pod albo na prześcieradle i cieszyć się rozgrzewającymi temperaturami. Wierzchnia dzianina to miły w dotyku polar a spodnia poliester. Taki dobór i dodatkowe taśmy wiążące prowadzone pod materacem uniemożliwiają przesuwaniu się koca na łóżku.

rozmiar koca to 150x160 cm, więc luźno pasuje dla dwóch osób. Co więcej, nie należy martwić się o jego czyszczenie, można luźno prać go w pralce, ponieważ ma odłączane przełączniki sterujące.

wystarczy odłączyć i wyjąć przewody zasilające z gniazda i można namoczyć produkt poprzez kilkanaście minut w letnim roztworze wody z mydłem. Ewentualnie można go wyprać w pralce w 30 poziomach w delikatnym cyklu.

Następnie starczy rozciągnąć artykuł do jego oryginalnego wymiaru. Prostota i wygoda stosowania Nie musimy martwić się o nieprzystępne ustawianie parametrów. Sterownik temperatur, ekran kontrolera, a także wskaźnik ustawienia grzania pomogą kontrolować ustawienia i pracę koca i dostosować je do osobistych preferencji.

Przycisk ustawienia temperatur wdostępnym miejscu pozwala na dobór stosownego trybu pracy. Przy rutynowym użytkowaniu artykuł będzie wymagał 15 minut podgrzewania przed snem. Dzięki temu możemy zapobiec porannemu zesztywnieniu mięśni.

Czasomierz wdostępnym miejscu zezwala na ustawienie 1, 2 albo 10 godzin, lub włączenie trybu pracy ciągłej „always on". Dzięki samoczynnemu wyłączaniu ogrzewania po upływie ustalonego czasu nie trzeba martwić się o rozszerzone zużycie energii albo to, iż będzie nam zbyt ciepło w nocy.

Ochrona przed przegrzaniem jest dodatkowym zabezpieczeniem, które sprawia,używanie naszego towaru jest naprawdę intuicyjne!

Dane oraz specyfikacja:

Ranking ofert - najlepsze promocyjne ceny 2017

  • Koc elektryczny Adler Camry CR 7436 (sklep Maxelektro.pl)
    263,99 zł Sklep Maxelektro.pl
    Przejdź do sklepu

W naszym rankingu znajduje się 1 promocyjnych ofert w cenie 263,99 zł.

Opinie i recenzje użytkowników

Dodaj opinie lub recenzję dla Ciepły koc elektryczny podwójny miękki polar timer. Twój komentarz zostanie wyświetlony po moderacji.

Produkty powiązane

Inne w kategorii Koce elektryczne