Zdjęcia produktu


Koc elektryczny 130x163 cm z automatycznym wyłącznikiem niebieski (Costway)

Koce elektryczne Costway
Dostepność na dzień 21.05.2024: w magazynie

Promocyjna oferta cenowa:

257,00 zł
Sklep Costway
Przejdź do sklepu Najlepsza oferta w bazie!
Przejdź do sklepu 257,00 zł - najtaniej w bazie!

Prezentowana oferta sklepu Costway jest najbardziej atrakcyjna cenowo spośród setek sklepów internetowych w naszej bazie. Przeglądaj pełny ranking cen i ofert Porównanie cen następuje w czasie rzeczywistym.

Recenzje i opinie

Opis produktu Koc elektryczny 130x163 cm z automatycznym wyłącznikiem...

Z kocem elektrycznym Costway możesz komfortowo kontrolować temperaturę i ustawiać czas automatycznego wyłączania przy pomocy prostego w obsłudze sterownika. To zapewnia, że możesz spokojnie się wyspać i nie martwić o wyłączanie koca. Koc elektryczny został skrupulatnie zaprojektowany i wytworzony z dwustronnej flaneli, co pozwala osiągnąć maksymalny komfort i przytulność. Dzięki temu flanelowemu materiałowi wykorzystanemu w naszym podgrzewanym kocu, możesz cieszyć się ciepłem poprzez całą zimę. W dodatku, koc można prać równocześnie ręcznie, jak i w pralce, co ułatwia utrzymanie go w czystości i świeżości. To nadzwyczajny prezent dla Twoich bliskich, którzy bez wątpienia docenią go w chłodne zimowe dni. Nasz koc elektryczny eksponuje się kilkoma szczególnymi cechami. Po pierwsze, ma podwójny sterownik, który zezwala na dokładną regulację temperatury ogrzewania w zakresie od 25 do 46°C, a także automatyczne wyłączenie koca po 9 godzinach. Oznacza to, że możesz przystosować ciepło do swoich jednostkowych preferencji. Po drugie, nasz koc wykorzystuje zaawansowaną technologię ogrzewania ceramicznego PTC, która zapewnia równomierne rozprowadzenie ciepła w całym obszarze koca. Co więcej, koc sporo zabezpieczeń, takich jak zabezpieczenia przed przegrzaniem i przeciążeniem, dzięki czemu możesz go używać bezpiecznie i bez obaw. Wreszcie, nasz koc elektryczny jest nie tylko poręczny, ale także estetyczny. Może być użytkowany w różnych miejscach, takich jak sofa, biuro lub łóżko, zapewniając Ci wyjątkowy komfort podczas powszednich czynności, takich jak czytanie, oglądanie telewizji, praca albo nauka. Wybierz nasz koc elektryczny i ciesz się ciepłem i wygodą przez całą zimę. Właściwości: 9 ustawień temperatury ogrzewania Funkcja 9-godzinnego timera pozwala cieszyć się spokojnym snem Zabezpieczenia nadprądowe i przegrzania zapewniają bezpieczne użytkowanie produktywny grzejnik ceramiczny PTC (dodatni współczynnik temperaturowy) użytkowany do szybkiego i równomiernego ogrzewania przychylna dla skóry flanela zagwarantuje unikatowy komfort i ciepło Inteligentny pilot z cyfrowym wyświetlaczem jest przystępny w użyciu Można prać w pralce i prać ręcznie, co upraszcza czyszczenie pasuje do zakrycia kolan, ramion lub łóżka

Dane oraz specyfikacja:

Ranking ofert - najlepsze promocyjne ceny 2017

  • Koc elektryczny 130x163 cm z automatycznym wyłącznikiem niebieski (sklep Costway)
    257,00 zł Sklep Costway
    Przejdź do sklepu

W naszym rankingu znajduje się 1 promocyjnych ofert w cenie 257,00 zł.

Opinie i recenzje użytkowników

Dodaj opinie lub recenzję dla Koc elektryczny 130x163 cm z automatycznym wyłącznikiem niebieski. Twój komentarz zostanie wyświetlony po moderacji.

Produkty powiązane

Inne w kategorii Koce elektryczne