Zdjęcia produktu


Koc elektryczny adler adler cr 7424 kolor łososiowy- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru (CAMRY)

Koce elektryczne CAMRY
Dostepność na dzień 21.05.2024: brak

Promocyjna oferta cenowa:

Niestety na chwilę obecną w naszej bazie nie ma sklepów posiadających {produkt} w magazynie. Prosimy spróbować ponownie później.

Recenzje i opinie

Opis produktu Koc elektryczny adler adler cr 7424 kolor łososiowy-...

Wszystkim dbającym o zdrowie polecamy elektryczny koc podkładowy z czasomierzem CAMRY CR 7424. Zagwarantuje ciepło i komfort w każdych warunkach. Polecany jest nad wyraz osobom, które szukają sposobu na uporanie się ze zesztywnieniem mięśni, a także uśmierzenie nerwobóli czy usprawnienie krążenia krwi. Wyższa temperatura pomoże ponadto złagodzić dolegliwości reumatyczne.

Coś więcej aniżeli sam koc!

Nasz towar to coś więcej aniżeli zwykły koc. Dużą jego zaletą jest to, iż wygląda niezwykle elegancko i jest niezwykle funkcjonalny. Starczy umieścić go pod albo na prześcieradle i cieszyć się rozgrzewającymi temperaturami. Wierzchnia dzianina to błogi w dotyku polar a spodnia poliester. Taki wybór oraz uzupełniające taśmy wiążące prowadzone pod materacem zapobiegają przesuwaniu się koca na łóżku. Wymiar koca to 150x160 cm, więc swobodnie nadaje się dla dwóch osób. Co więcej, nie należy martwić się o jego czyszczenie, można swobodnie prać go w pralce, ponieważ ma odłączane przełączniki sterujące. Starczy odłączyć i wyjąć przewody zasilające z gniazda i można namoczyć artykuł poprzez kilkanaście minut w letnim roztworze wody z mydłem. Ewentualnie można go wyprać w pralce w 30 stopniach w delikatnym procesu. Następnie wystarczy rozciągnąć produkt do jego oryginalnego rozmiaru.

Prostota i wygoda użytkowania

Nie musimy martwić się o niełatwe ustawianie parametrów. Sterownik temperatur, wyświetlacz kontrolera i wskaźnik ustawienia grzania pomogą kontrolować ustawienia i pracę koca i przypasować je do osobistych preferencji. Przycisk ustawienia temperatur wdostępnym miejscu pozwala na wybór optymalnego trybu pracy. Przy codziennym użytkowaniu artykuł będzie wymagał 15 minut podgrzewania przed snem. Dzięki temu możemy zapobiec porannemu zesztywnieniu mięśni. Czasomierz wdostępnym miejscu zezwala na ustawienie 1, 2 albo 10 godzin, lub włączenie trybu pracy ciągłej „always on". Dzięki automatycznemu wyłączaniu ogrzewania po upływie ustalonego czasu nie trzeba martwić się o zwiększone zużycie energii albo to, że będzie nam zbyt ciepło w nocy. Ochrona przed przegrzaniem jest dodatkowym zabezpieczeniem, które sprawia,wykorzystywanie naszego produktu jest naprawdę instynktowne!

Dane oraz specyfikacja:

Ranking ofert - najlepsze promocyjne ceny 2017

W naszym rankingu znajduje się 0 promocyjnych ofert w cenie 0,00 zł.

Opinie i recenzje użytkowników

Dodaj opinie lub recenzję dla Koc elektryczny adler adler cr 7424 kolor łososiowy- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru. Twój komentarz zostanie wyświetlony po moderacji.

Produkty powiązane

Inne w kategorii Koce elektryczne