Zdjęcia produktu


Koc elektryczny cr 7417 (CAMRY)

Koce elektryczne CAMRY
Dostepność na dzień 21.05.2024: brak

Promocyjna oferta cenowa:

Niestety na chwilę obecną w naszej bazie nie ma sklepów posiadających {produkt} w magazynie. Prosimy spróbować ponownie później.

Recenzje i opinie

Opis produktu Koc elektryczny cr 7417

Wszystkim dbającym o zdrowie polecamy elektryczny koc podkładowy z czasomierzem CAMRY CR 7417. Zapewnia ciepło i komfort w każdych warunkach. Sugerowany jest nad wyraz osobom, które szukają sposobu na uporanie się ze zesztywnieniem mięśni i uśmierzenie nerwobóli czy usprawnienie krążenia krwi. Wyższa temperatura pomoże ponadto złagodzić dolegliwości reumatyczne.

Coś więcej niż sam koc

Nasz artykuł to coś więcej niżeli zwykły koc. Dużą jego zaletą jest to, że wygląda szczególnie elegancko i jest nad wyraz praktyczny. Starczy umieścić go pod albo na prześcieradle i cieszyć się rozgrzewającymi temperaturami. Wierzchnia dzianina to błogi w dotyku polar a spodnia poliester. Taki wybór oraz dopełniające taśmy wiążące prowadzone pod materacem zapobiegają przesuwaniu się koca na łóżku. Wymiar koca to 150x160 cm, więc swobodnie pasuje dla dwóch osób. Co więcej, nie należy martwić się o jego czyszczenie, można luźno prać go w pralce, ponieważ ma odłączane przełączniki sterujące. Wystarczy odłączyć i wyjąć przewody zasilające z gniazda i można namoczyć towar poprzez kilkanaście minut w letnim roztworze wody z mydłem. Ewentualnie można go wyprać w pralce w 30 stopniach w delikatnym procesu. Następnie starczy rozciągnąć artykuł do jego oryginalnego rozmiaru.

Prostota i wygoda użytkowania

Nie musimy martwić się o skomplikowane ustawianie parametrów. Sterownik temperatur, wyświetlacz kontrolera, a także wskaźnik ustawienia grzania pomogą kontrolować ustawienia i pracę koca i dopasować je do osobistych preferencji. Przycisk ustawienia temperatur wprzystępnym miejscu umożliwia dobór trafnego trybu pracy. Przy rutynowym użytkowaniu towar będzie wymagał 15 minut podgrzewania przed snem. Dzięki czemu możemy zapobiec porannemu zesztywnieniu mięśni. Czasomierz wdostępnym miejscu pozwala na ustawienie 1 - 10 godzin pracy ciągłej. Dzięki samoczynnemu wyłączaniu ogrzewania po upływie ustalonego czasu nie trzeba martwić się o zwiększone zużycie energii lub to, iż będzie nam zbyt ciepło w nocy. Ochrona przed przegrzaniem jest dodatkowym zabezpieczeniem, które powoduje,wykorzystywanie naszego towaru jest naprawdę intuicyjne!

Dane oraz specyfikacja:

Ranking ofert - najlepsze promocyjne ceny 2017

W naszym rankingu znajduje się 0 promocyjnych ofert w cenie 0,00 zł.

Opinie i recenzje użytkowników

Dodaj opinie lub recenzję dla Koc elektryczny cr 7417. Twój komentarz zostanie wyświetlony po moderacji.

Produkty powiązane

Inne w kategorii Koce elektryczne