Zdjęcia produktu


Koc elektryczny z wyłącznikiem czasowym - 2 koce (Sleepmed)

Koce elektryczne Sleepmed
Dostepność na dzień 21.05.2024: brak

Promocyjna oferta cenowa:

Niestety na chwilę obecną w naszej bazie nie ma sklepów posiadających {produkt} w magazynie. Prosimy spróbować ponownie później.

Recenzje i opinie

Opis produktu Koc elektryczny z wyłącznikiem czasowym - 2 koce

Trzy dostosowywane ustawienia ciepła także boisz się wchodzić zimą do wychłodzonego łóżka? dodatkowo drżysz przez 15 minut, aż pod kołdrą w końcu zrobi się cieplej? też marzysz o przytulnym, wcześniej ogrzanym łóżku? W takim razie poznaj ten elektryczny koc z trzema dostosowywanymi ustawieniami ciepła, który możesz położyć na swój materac. Uniwersalność trzech ustawień ciepła gwarantuje, iż możesz radować się nieprzeciętną temperaturą o każdej porze roku, co czyni ten koc perfekcyjnym towarzyszem poprzez cały rok. Połóż koc na materacu i ustaw wymaganą temperaturę na około 10 minut przed snem. Kiedy nadejdzie czas, by położyć się do ciepłego łóżka, wyłącz przełącznik. Zaimplementowana funkcja samoczynnego wyłączania zagwarantuje, iż koc wyłączy się po 8 godzinach, uniemożliwiając niepotrzebnemu zużyciu energii i przyczyniając się do spokojnego wypoczynku. Dzięki demontowanemu sterownikowi koc można prosto wyczyścić, ponieważ sterownik można zwyczajnie wyjąć przed wrzuceniem koca do prania. Nie musisz więc martwić

Dane oraz specyfikacja:

Ranking ofert - najlepsze promocyjne ceny 2017

W naszym rankingu znajduje się 0 promocyjnych ofert w cenie 0,00 zł.

Opinie i recenzje użytkowników

Dodaj opinie lub recenzję dla Koc elektryczny z wyłącznikiem czasowym - 2 koce. Twój komentarz zostanie wyświetlony po moderacji.

Produkty powiązane

Inne w kategorii Koce elektryczne