Zdjęcia produktu


Miękki i stylowy koc elektryczny - Miękki koc elektryczny (Sleepmed)

Koce elektryczne Sleepmed
Dostepność na dzień 21.05.2024: brak

Promocyjna oferta cenowa:

Niestety na chwilę obecną w naszej bazie nie ma sklepów posiadających {produkt} w magazynie. Prosimy spróbować ponownie później.

Recenzje i opinie

Opis produktu Miękki i stylowy koc elektryczny - Miękki koc elektryczny

Daj się rozpieścić ciepłem i stylem Ci potrzeba ciepła i komfortu podczas tych chłodnych wieczorów? Miękki koc elektryczny Sleepmed jest właśnie tym, czego szukasz! Ten stylowy koc – wytwarzany z puszystej mieszanki polaru Sherpa i flaneli – gwarantuje nie tylko przytulne ciepło, ale także stanowi szykowny dodatek do Twojego wnętrza. Zapomnij o zimnych wieczorach. Dzięki trzem regulowanym ustawieniom ciepła za każdym razem znajdziesz wspaniały poziom przytulności. Wiesz, co jest najkorzystniejsze? Ten koc myśli na dodatek o Twoim bezpieczeństwie. Dzięki funkcji automatycznego wyłączania po 3 godzinach możesz beztrosko odpoczywać, nie martwiąc się o przegrzanie. Pożegnaj się także z problematycznymi niedługimi kablami. Koc Sleepmed ma kabel o długości 230 cm, dzięki czemu nie ogranicza Cię lokalizacja gniazdek elektrycznych. Co zrobić jednak, kiedy przyjdzie czas na pranie? Żaden problem! Wyjmowany sterownik ułatwia pranie, dzięki czemu koc zawsze pozostaje świeży i miły. Zamień chwile spędzone na

Dane oraz specyfikacja:

Ranking ofert - najlepsze promocyjne ceny 2017

W naszym rankingu znajduje się 0 promocyjnych ofert w cenie 0,00 zł.

Opinie i recenzje użytkowników

Dodaj opinie lub recenzję dla Miękki i stylowy koc elektryczny - Miękki koc elektryczny. Twój komentarz zostanie wyświetlony po moderacji.

Produkty powiązane

Inne w kategorii Koce elektryczne