Zdjęcia produktu


Mata grzewcza do łóżka - 180 x 75 cm - 60 w phy-mtw-3 (physa)

Koce elektryczne physa
Dostepność na dzień 21.05.2024: brak

Promocyjna oferta cenowa:

Niestety na chwilę obecną w naszej bazie nie ma sklepów posiadających {produkt} w magazynie. Prosimy spróbować ponownie później.

Recenzje i opinie

Opis produktu Mata grzewcza do łóżka - 180 x 75 cm - 60 w phy-mtw-3

Mata cieplna do łóżka physa to doskonały dodatek do stołów do masażu. Model PHY-MTW-3 pozwala tak ogrzać blat, żeby podtrzymać temperaturę ciała w czasie zabiegu. Koc elektryczny sprawdza się w redukowaniu bólu pleców i napięcia mięśni. Może pomocniczo służyć w trakcie leczenia zapalenia stawów, a także dolegliwości reumatycznych. Idealnie zdaje egzamin w gabinetach masażu bardzo zimą. Pięciostopniowa regulacja grzania zagwarantuje dobranie temperatury do potrzeb klienta. Maks. Wartość wynosi 55°C i może być utrzymana poprzez 10 minut. Urządzenie posiada funkcję minutnika (timer). Dla bezpieczeństwa sprzęt zaopatrzono w ochronę przed przegrzaniem i przeciążeniem. Pokaźna sprawność koca elektrycznego to zasługa mocy wynoszącej 60 W. Podwójna spirala cieplna zapewnia równomierne rozprowadzanie ciepła. Wymiary wynoszące 180 x 75 cm sprawiają,artykuł physa pasuje do użytkowania z różnego typu stołami do masażu. Włókniny i plastikowa wełna, z której produkowano matę cieplną do łóżka, cechuje się wytrzymałością. Zapewniają poczucie komfortu. Po odłączeniu przewodu od pilota łatwo wyczyścisz podgrzewany koc miękką ściereczką. Działanie relaksacyjne oraz przeciwbólowe pozwoli złagodzić bóle pleców, stawów, skurcze i nadmierne napięcie mięśni. Mata grzewcza do łóżka physa dzięki czemu pozytywnie wpływa na ogólne samopoczucie.

Dane oraz specyfikacja:

Ranking ofert - najlepsze promocyjne ceny 2017

W naszym rankingu znajduje się 0 promocyjnych ofert w cenie 0,00 zł.

Opinie i recenzje użytkowników

Dodaj opinie lub recenzję dla Mata grzewcza do łóżka - 180 x 75 cm - 60 w phy-mtw-3. Twój komentarz zostanie wyświetlony po moderacji.

Produkty powiązane

Inne w kategorii Koce elektryczne