Zdjęcia produktu


Termometr bezdotykowy wielofunkcyjny KT-30 (HI-TECH MEDICAL)

(bezdotykowy)
Termometry HI-TECH MEDICAL
Dostepność na dzień 20.07.2024: w magazynie

Promocyjna oferta cenowa:

130,00 zł
Sklep SENDPOL24.pl
Przejdź do sklepu Najlepsza oferta w bazie!
Przejdź do sklepu 130,00 zł - najtaniej w bazie!

Prezentowana oferta sklepu SENDPOL24.pl jest najbardziej atrakcyjna cenowo spośród setek sklepów internetowych w naszej bazie. Przeglądaj pełny ranking cen i ofert Porównanie cen następuje w czasie rzeczywistym.

Recenzje i opinie

Opis produktu Termometr bezdotykowy wielofunkcyjny KT-30

Termometr HI-TECH MEDICAL KARDIO-TEST KT-30 na podczerwień zaprojektowano do pomiaru temperatury ciała lub wybranej powierzchni przy użyciu technice promieniowania podczerwonego. Termometr na podczerwień nie jest inwazyjny, więc jest łatwiejszy i komfortowojszy w użyciu tradycyjne termometry doustne, pod ramię, do odbytnicze albo douszne. Jest rzeczywiście „bezkontaktowym" termometrem. Umożliwia pomiar temperatury ciała dorosłych i dzieci bez konieczności dotykania skóry. Dzięki KT-30 nie ma potrzeby wprowadzania sondy termometru do jakiejkolwiek części ciała twojego niemowlęcia. Śpiące niemowlę nie obudzi sie w trakcie kiedy termometr będzie w użyciu ani nie odczuje żadnego dyskomfortu w trakcie jego wykorzystania kiedy nie śpi.

Termometr bezdotykowy HI-TECH MEDICAL KARDIO-TEST KT-30 posiada funkcję trójkolorowej identyfikacji poziomu temperatury: przy pomiarze temperatury na czole, gdy temperatura jest < od 37,3 st C zapali się wyświetlacz zielony, gdy temperatura jest >= 37,4 - > 37,9 st C, zapali się ekran pomarańczowy, gdy >= 38,0 st C, zapali się ekran czerwony.


Ultranowoczesny design
. Nieszablonowy, postępowy i funkcjonalny zarys.

Podstawowe cenchy termometru bezdotykowego HI-TECH MEDICAL KARDIO-TEST KT-30

1. Urządzenie służące do pomiaru temperatury ciała (przy użyciu procesu dynamicznej korekcji uwzględniającej temperaturę otoczenia względem temperatury ciała) albo powierzchni wybranego przedmiotu.
2. Pomiary przeprowadzane są wyłącznie przy użyciu sondy na podczerwień do pomiaru temperatury, o wysokim stopniu dokładności pomiaru i jednostajnym działaniu.
3. Funkcja alarmu w przypadku podwyższonej temperatury ciała.
4. Funkcja pamięci 32 ostatnich wyników.

5. Podświetlany wyświetlacz cyfrowy LCD.
6. Dwa tryby pomiaru temperatury: skala Fahrenheita i Celsjusza, do wyboru.
7. Tryb automatycznego oszczędzania energii; termometr wyłącza się, jeśli nie jest użytkowany.
8. Niepokaźny wymiar, przemyślana budowa i wygodna obsługa.
9. Wybór trybu pomiaru temperatury na czole lub powierzchni przedmiotów o temperaturze niższej niż 60°C i emisyjności równej 0,95.

10.Identyfikacja poziomu temperatury: 3 odcienie


Termometr bezdotykowy HI-TECH MEDICAL KARDIO-TEST KT-30 w odróżnieniu od innych elektronicznych termometrów pozwala na pomiar temperatury bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów związanych z podmianą jednorazowych kapturków bądź też przeprowadzania cyklu dezynfekcji, a równocześnie w sposób całkowity usuwa możliwość przenoszenia drobnoustrojów. Dzięki zastosowaniu funkcji bezdotykowego mierzenia temperatury, dokonujemy z łatwością i bezinwazyjnie pomiarów temperatury u dzieci.

HI-TECH MEDICAL KARDIO-TEST KT-30 to postępowy termometr, w którym zaimplementowano technologię pomiaru na podczerwień Termometr znamionuje się wysoką starannością.skrupulatność ta została potwierdzona badaniami klinicznymi. Wykonanie skrupulatnego pomiaru temperatury trwa zaledwie 0,5 sekundy. Użyteczny ekran LCD nietrudny odczyt wyniku. Dzięki zastosowaniu podświetlanego ekranu możemy dokonywać i odczytywać wyniki w nocy.

Termometr HI-TECH MEDICAL KARDIO-TEST KT-30 posiada funkcję alarmu gorączki

Funkcja pamięci zezwala na wyświetlenie wartości 32 ostatnich wyników po wciśnięciu odpowiedniego przycisku. Sygnał dźwiękowy oznacza zakończenie pomiaru i możliwość odczytu wartości temperatury na wyświetlaczu. Funkcja alarmu w sytuacji podwyższonej temperatury, przy pomiarze temperatury na czole, gdy temperatura jest wyższa od ustawionej termometr stwarza alarm ostrzegający użytkownika o potencjalnej gorączce. Funkcja automatycznego wyłączania ogranicza zużycie baterii. Pokrywa jest wytwarzaną z trwałego plastiku, gwarantującego najwyższy poziom ochrony urządzenia, jest oporny na uszkodzenia mechaniczne. Nieszablonowy,nowoczesny i poręczny kształt. Poprawne wykorzystanie termometru wymaga dokładnego zapoznania się z instrukcją obsługi.

Termometr wielofunkcyjny KT-30 zezwala na dokonanie pomiarów temperatury u dzieci i osób dorosłych w niemal każdych warunkach: w domu, pracy, podróży. Wyniki tych pomiarów charakteryzują się kliniczną dokładnością. Pomiary są momentalne (czas pomiaru – ok. 0,1 sekundy), dzięki temu termometr może być stosowany do pomiarów temperatury u nawet wyjątkowo ruchliwych dzieci. Błyskawicznie w dodatku wykonamy pomiary temperatury otoczenia, żywności, napojów i kąpieli dla dziecka.

SPECYFIKACACJA:

• Termometr służy do pomiaru temperatury na czole, temperatury otoczenia i przedmiotów (np.mleka w butelce)
• Czas pomiaru: 1 sekunda
Trójkolorowa Identyfikacja poziomu temperatury: przy pomiarze temperatury na czole, gdy temperatura jest < od 37,3 st C zapali się wyświetlacz zielony, gdy temperatura jest >= 37,4 - > 37,9 st C, zapali się wyświetlacz pomarańczowy, gdy >= 38,0 st C, zapali się ekran czerwony.
• Podświetlany ekran cyfrowy LCD trójkolorowy.
Łatwy odczyt wyniku pomiaru
• dobór trybu pomiaru temperatury na czole albo powierzchni przedmiotów o temperaturze niższej aniżeli 60°C i emisyjności równej 0,95.
Dwa tryby pomiaru temperatury: skala Fahrenheita i Celsjusza, do wyboru.
• Funkcja pamięci ostatnich 32 pomiarów.
Zakres temperatury:
• Zakres pomiaru: temperatura ciała: 32°C – 42,9°C / 89,6°F – 109,2°F.
• Zakres pomiaru: temperatura powierzchni: 0,0°C – 60,0°C / 32,0°F – 140,0°F.Margines błędu pomiaru: w typowych warunkach otoczenia: +-0,2°C/0,3°C.
• Odległość od miejsca dokonywania pomiaru na czole: 3cm – 5cm.
• Odległość do miejsca dokonywania pomiaru temperatury wybranej powierzchni: 3cm – 6cmm (W miarę odsuwania urządzenia od wybranej powierzchni coraz obszerniejsze znaczenie na przekazany wynik będzie posiadać temperatura otoczenia ).

• Funkcja alarmu w wypadku podwyszonej temperatury ciała
• Tryb oszczędzania energii automatyczne wyłączenie: po upływie 30 s.
• Zasilanie: (baterie AAA/2 sztuki).
• zużycie mocy: ≤ 300mW.
• Termometry są zarejestrowane jako urządzenia medyczne w URZĘDZIE REJESTRACJI towarÓW LECZNICZYCH, WYROBÓW MEDYCZNYCH I produktÓW BIOBÓJCZYCH, co gwarantuje wysoką dokładność ich wskazań.
• Podstawowe wymiary: 170mm × 48mm × 40mm (długość × szerokość × wysokość).
• Masa netto: 75 g (bez baterii).
• charakterystyczne warunki działania urządzenia:
• Temperatura robocza otoczenia: 10°C - 40°C.
• Wilgotność względna:≤85%
• Emisyjność: 0,95.

SKŁAD ZESTAWU:

• Termometr

• 2 baterie AAA

• Instrukcja obsługi w języku polskim

• Gwarancja polska 24 miesiące

Dane oraz specyfikacja:

Ranking ofert - najlepsze promocyjne ceny 2017

 • Termometr bezdotykowy wielofunkcyjny KT-30 (sklep SENDPOL24.pl)
  130,00 zł Sklep SENDPOL24.pl
  Przejdź do sklepu

W naszym rankingu znajduje się 1 promocyjnych ofert w cenie 130,00 zł.

Opinie i recenzje użytkowników

Dodaj opinie lub recenzję dla Termometr bezdotykowy wielofunkcyjny KT-30. Twój komentarz zostanie wyświetlony po moderacji.

Produkty powiązane

 • Termometr bezdotykowy wielofunkcyjny KT-30

  Zobacz w sklepie Termometr bezdotykowy wielofunkcyjny KT-30
  HI-TECH MEDICAL
  Termometr HI-TECH MEDICAL KARDIO-TEST KT-30 na podczerwień zaprojektowano do pomiaru temperatury...
  130,00 zł
 • Hi-Tech Medical ORO-T60 Perfect

  Zobacz w sklepie Hi-Tech Medical ORO-T60 Perfect
  Hi-Tech Medical
  Termometr bezdotykowy ORO-T60PERFECT Termometr służy do pomiaru temperatury na czole, temperatury...
  123,00 zł
 • Hi-Tech Medical ORO-T30 BABY

  Zobacz w sklepie Hi-Tech Medical ORO-T30 BABY
  Hi-Tech Medical
  BEZDOTYKOWY TERMOMETR ORO-T30 Czas pomiaru: 1 sekundaPodświetlany ekran cyfrowy LCDŁatwy odczyt...
  86,00 zł

Inne w kategorii Termometry