Zdjęcia produktu


Koc elektryczny 150 x 200 cm z timerem czerwony (Costway)

Koce elektryczne Costway
Dostepność na dzień 21.05.2024: w magazynie

Promocyjna oferta cenowa:

244,00 zł
Sklep Costway
Przejdź do sklepu Najlepsza oferta w bazie!
Przejdź do sklepu 244,00 zł - najtaniej w bazie!

Prezentowana oferta sklepu Costway jest najbardziej atrakcyjna cenowo spośród setek sklepów internetowych w naszej bazie. Przeglądaj pełny ranking cen i ofert Porównanie cen następuje w czasie rzeczywistym.

Recenzje i opinie

Opis produktu Koc elektryczny 150 x 200 cm z timerem czerwony

Elektryczny koc grzewczy gwarantuje niekończące się ciepło i komfort w chłodne dni. Dzięki 4 różnorodnym ustawieniom ciepła można używać tego koca elektrycznego w najróżniejszych temperaturach,przypasować go do różnorodnych potrzeb. Sam koc jest komfortowy dzięki przyjaznej dla skóry i miękkiej flanelowej powierzchni. Bezpieczeństwo jest ponadto gwarantowane dzięki 8-godzinnemu samoczynnemu wyłączaniu i ochronie przed przegrzaniem. Obsługa jest dość prosta dzięki pilotowi zdalnego sterowania. Po zakończeniu stosowania można odłączyć koc i bez wysiłku wrzucić go do pralki. Podsumowując, ten koc elektryczny jest dobrym dodatkiem w mroźne zimy. Zapewnia niekończące się ciepło: Dzięki wysokiej produktywności i natychmiastowemu nagrzewaniu, koc elektryczny momentalnie przegoni zimno. 4 stopnie ogrzewania pozwalają wybrać temperaturę zgodnie z potrzebami i spełnić więcej wymagań. Miękka i komfortowa flanela: Obie strony koca elektrycznego są wytworzone z wysokiej jakości flaneli, która gwarantuje wysoki komfort i stabilne przewodzenie ciepła. W dodatku kabel grzejny wewnątrz ma długość do 25 m, co ulepszoną skuteczność ogrzewania. Wygodny pilot zdalnego sterowania: Podgrzewany koc jest wyekwipowany w nieskomplikowany w użyciu pilot zdalnego sterowania, dzięki temu można wygodniej regulować poziom ogrzewania. Jeszcze lepsze jest to, iż funkcje takie jak automatyczne wyłączanie po 8 godzinach i ochrona przed przegrzaniem zapewniają bezpieczeństwo. Uniwersalność: Z rozmiarem 150 x 200 cm, ten koc elektryczny jest stosowny na kilka okazji. Jeśli chcesz spać, zrelaksować się na kanapie lub pracować w cieple, ten koc elektryczny jest zawsze rewelacyjnym pomocnikiem. Można prać w pralce: Koc można prać ręcznie albo w pralce, oszczędzając wysiłek. Uwaga: Najpierw odłącz zasilanie i odłącz przewód. Należy prać w zimnej wodzie. Wyprany koc może być użytkowany dopiero po całkowitym wyschnięciu. Atrybuty: Wysoce efektywne ogrzewanie 4 ustawienia ogrzewania spełniają różnorodne potrzeby Wysokiej jakości dzianina flanelowa dla większego komfortu Pilot zdalnego sterowania zagwarantuje wygodę wykorzystywania Zabezpieczenie przed przegrzaniem i automatyczne wyłączanie po 8 godzinach dla wysokiego bezpieczeństwa stosowny do relaksu, pracy i spania Możliwość prania w pralce oszczędza dużo wysiłku

Dane oraz specyfikacja:

Ranking ofert - najlepsze promocyjne ceny 2017

  • Koc elektryczny 150 x 200 cm z timerem czerwony (sklep Costway)
    244,00 zł Sklep Costway
    Przejdź do sklepu

W naszym rankingu znajduje się 1 promocyjnych ofert w cenie 244,00 zł.

Opinie i recenzje użytkowników

Dodaj opinie lub recenzję dla Koc elektryczny 150 x 200 cm z timerem czerwony. Twój komentarz zostanie wyświetlony po moderacji.

Produkty powiązane

Inne w kategorii Koce elektryczne