Zdjęcia produktu


Koc elektryczny 150 x 200 cm z timerem różowy (Costway)

Koce elektryczne Costway
Dostepność na dzień 21.05.2024: w magazynie

Promocyjna oferta cenowa:

244,00 zł
Sklep Costway
Przejdź do sklepu Najlepsza oferta w bazie!
Przejdź do sklepu 244,00 zł - najtaniej w bazie!

Prezentowana oferta sklepu Costway jest najbardziej atrakcyjna cenowo spośród setek sklepów internetowych w naszej bazie. Przeglądaj pełny ranking cen i ofert Porównanie cen następuje w czasie rzeczywistym.

Recenzje i opinie

Opis produktu Koc elektryczny 150 x 200 cm z timerem różowy

Elektryczny koc grzejny zagwarantuje niekończące się ciepło i komfort w chłodne dni. Dzięki 4 rozmaitym ustawieniom ciepła można używać tego koca elektrycznego w najróżniejszych temperaturach,dopasować go do różnorodnych potrzeb. Sam koc jest komfortowy dzięki przychylnej dla skóry i miękkiej flanelowej powierzchni. Bezpieczeństwo jest w dodatku gwarantowane dzięki 8-godzinnemu samoczynnemu wyłączaniu i ochronie przed przegrzaniem. Obsługa jest dość prosta dzięki pilotowi zdalnego sterowania. Po zakończeniu używania można odłączyć koc i bez wysiłku wrzucić go do pralki. Podsumowując, ten koc elektryczny jest dobrym dodatkiem w mroźne zimy. Zapewnia niekończące się ciepło: Dzięki wysokiej wydajności i natychmiastowemu nagrzewaniu, koc elektryczny szybko przegoni zimno. 4 stopnie ogrzewania pozwalają wybrać temperaturę zgodnie z potrzebami i spełnić więcej wymagań. Miękka i wygodna flanela: Obie strony koca elektrycznego są tworzone z wysokiej jakości flaneli, która gwarantuje wysoki komfort i jednostajne przewodzenie ciepła. Na dodatek przewód cieplny we wnętrzu ma długość do 25 m, co udoskonaloną produktywność ogrzewania. Wygodny pilot zdalnego sterowania: Podgrzewany koc jest wyekwipowany w przystępny w użyciu pilot zdalnego sterowania, dzięki czemu można wygodniej regulować poziom ogrzewania. Jeszcze lepsze jest to, iż funkcje takie jak automatyczne wyłączanie po 8 godzinach i ochrona przed przegrzaniem zapewniają bezpieczeństwo. Uniwersalność: Z wymiarem 150 x 200 cm, ten koc elektryczny jest odpowiedni na kilka okazji. Jeśli chcesz spać, zrelaksować się na kanapie albo pracować w cieple, ten koc elektryczny jest zawsze znakomitym pomocnikiem. Można prać w pralce: Koc można prać ręcznie lub w pralce, oszczędzając wysiłek. Uwaga: Najpierw odłącz zasilanie i odłącz kabel. Należy prać w zimnej wodzie. Wyprany koc może być wykorzystywany dopiero po całkowitym wyschnięciu. Cechy: Wysoce produktywne ogrzewanie 4 ustawienia ogrzewania spełniają rozmaite zapotrzebowania Wysokiej jakości tkanina flanelowa dla większego komfortu Pilot zdalnego sterowania zagwarantuje wygodę używania Zabezpieczenie przed przegrzaniem i samoczynne wyłączanie po 8 godzinach dla wysokiego bezpieczeństwa trafny do relaksu, pracy i spania Możliwość prania w pralce oszczędza mnóstwo wysiłku

Dane oraz specyfikacja:

Ranking ofert - najlepsze promocyjne ceny 2017

  • Koc elektryczny 150 x 200 cm z timerem różowy (sklep Costway)
    244,00 zł Sklep Costway
    Przejdź do sklepu

W naszym rankingu znajduje się 1 promocyjnych ofert w cenie 244,00 zł.

Opinie i recenzje użytkowników

Dodaj opinie lub recenzję dla Koc elektryczny 150 x 200 cm z timerem różowy. Twój komentarz zostanie wyświetlony po moderacji.

Produkty powiązane

Inne w kategorii Koce elektryczne